Permanentný make up

Mikropigmentácia je metóda dočasného líčenia, v nijakom prípade ju nemožno považovať za trvalé tetovanie. Ponúka vám možnosť jemne podčiarknuť Vašu prirodzenú krásu a korigovať rôzne drobné kozmetické nedostatky. Oproti klasickému permanentnému make-upu poskytuje možnosť častejšej zmeny farby a tvaru pigmentovanej oblasti.

Pri mikropigmentácii sa do hornej vrstvy pokožky do hĺbky 0,2 - 0,5 mm vpravujú hypoalergické minerálne pigmenty prostredníctvom špeciálnej ihly. Doba hojenia sa tak oproti klasickému permanentnému make-upu skracuje.

Zákrok sa vykonáva v lokálnom znecitlivení anestetikom, ktoré sa priebežne počas zákroku aplikuje na povrch pokožky, takže je takmer bezbolestný.

Mikropigmentácia poskytuje ženám krásne upravenú tvár počas celého dňa i noci, je odolná voči vode a potu. Ponúka riešenie pre tie z vás, ktorým každodenná aplikácia klasického make-upu z rôznych dôvodov nevyhovuje.

Tento jemný permanentný make-up vydrží dva až tri roky.  Keď sa začne pigment vytrácať, stačí ho len opätovne obtiahnuť a obnoviť vyblednuté časti pigmentu. Normálny čas hojenia po aplikovaní mikropigmentácie je cca 7 dní.

V našom štúdiu mikropigmentáciu vykonávame špeciálnym certifikovaným medicínskym pigmentovacím prístrojom Nouveau contour Intelligent v tvare pera. Na konci pera je jednorazový cartrige, v ktorom je jedna, alebo viacero ihiel naraz.

Taktiež používame výhradne značkové pigmenty od renomovaného výrobcu Noveau contour.

Pri každom našom zákazníkovi, kladieme dôraz na dodržanie najvyšších hygienických noriem, používame jednorazové sterilné ihly a jednorazový hygienický materiál a pomôcky. Zákrok je tak úplne bezpečný.